Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


DUBEC JURAJ

DUBEC JURAJ, CSsR (Dubec Tadeáš Juraj, ThLic., OPraem.), adresa: tel.: (+420) 604 312 400, jurajdubec@seznam.cz, narodený 16. 8. 1958 v Kežmarku, ordinovaný 12. 12. 1988 (4. 12. 1988) - tajne, biskupom P. Dubovským, 1988 - mimo pastorácie, do r. 1989 - recepčný v Eurocampe Tatranská Lomnica, 1989 - kaplán Kežmarok, 1990 – 1993 - farár Nitrianska Blatnica (Bratislavsko – Trnavská arcidiecéza), 1993 - magister novicov rehole redemptoristov v Podolínci, 1994 - farár Bojnice, neskôr - Frýdek - Místek, 29. 9. 2001 - slávnostný sľub do rehole premonštrátov, do februára 2007 - Praha - sv. Norberta, súčasne: Slovenská misijná stanica, február - október 2007 - Znojmo - Louky, do 31. 5. 2009 - farár Drnovce (excurrendo: Luleč, Račice), 1. 6. 2009 - vikár Jihlava - sv. Jakuba (k r. 2011 - excurrendo administrátor Rančířov, 1. 4. 2010 - uvoľnený zo služby v Brnianskej diecéze, INÉ: Pôsobil aj: Křtiny.

Zoznam kňazov Okresu Stará Ľubovňa

Celoslovenský zoznam žijúcich kňazov, diakonov a bohoslovcov

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.